5 bouwkavels Biestse Buiten
- Plaats
- Biest-Houtakker
- Type
- Bouwkavel
- Status
- Direct beschikbaar
- Perceel opp.
- Van 590m2 tot 3028m2
|
Heeft u altijd al gedroomd van het (laten) bouwen van een eigen woning? U kunt dan zelf de architect, afwerkingskeuzes en niveau's bepalen. Deze kans ligt nu in Biest-Houtakker aan de Bosscheweg. Van der Weegen verkoopt als unieke kans 5 bouwkavels met verschillende oppervlakten.
|
|
Verkoop
Indien u interesse heeft in één van deze bouwkavels kunt u contact opnemen met de afdeling verkoop van Van der Weegen: tel. 013-5352135. Meer >Omgeving
Eerder in het nieuws:
Verkoop bouwpercelen trekt aan
09-03-2011De belangstelling voor onze bouwpercelen in Biest-Houtakker is de afgelopen maanden aanzienlijk gestegen. Eind vorig jaar werden handtekeningen geplaatst onder de koopovereenkomsten van twee van de grotere percelen aan de Bosscheweg en ook in februari hebben wij weer een aantal enthousiaste belangstellenden mogen ontvangen die graag hun droomhuis in Biest-Houtakker willen bouwen. Voor wie wakker schrikt: er zijn nog percelen beschikbaar!
5 bouwkavels Biest-Houtakker
13-10-2010Van der Weegen ontwikkelt in samenwerking met Woonstichting Stromenland het project 'Biestse Buiten'. De woningen in dit project worden momenteel gerealiseerd.
Omschrijving
Ongeacht het jaargetijde is niet meer dan een kleine rondrit voldoende om verliefd te worden op het Land van de Hilver. Een prachtig gebied net buiten Tilburg waar in de lente het jonge leven u vrolijk tegemoet komt dartelen. Waar het in de zomer gonst van bezige bijen tot zoemende Sparta-Met fietsen. Waar in de herfst uit de appelkratjes met koopwaar en het spaarpotje aan de weg de gemoedelijkheid van de kleine gemeenschap blijkt. Met ongeveer 850 inwoners is Biest-Houtakker een dorp welke deel uitmaakt van de gemeente Hilvarenbeek. Biest-Houtakker ligt aan het Wilhelminakanaal waaraan ook een passantenhaven is gelegen. Er is een actief verenigingsleven met onder andere een voetbalvereniging, tennisvereniging, carnavalsvereniging, volleybalvereniging, Jeu de Boules vereniging, een afdeling van Jong Nederland en een toneelvereniging. Er is voor ieder wat wils. Ontdek het landstedelijk wonen, midden in het groene Brabantse landschap met de stad op een steenworp.
Afbeeldingen
Video
Beschikbare woningen
Bouwkavels
| Model | Bouwnr | Status | Grondopp. | Vanaf |
| Vrije kavel | 2.01 | Te koop | 663 | € 309.000 |
| Vrije kavel | 2.02 | Te koop | 593 | € 276.000 |
| Vrije kavel | 2.04 | Te koop | 1973 | € 465.000 |
Verkoop
In het dorp Biest-Houtakker, gelegen aan een bosrijke omgeving, liggen 5 riante kavels. Binnen de gemeentelijke voorschriften kunt u hier uw droomhuis realiseren. Is het zelf realiseren van een woning voor u een stap te groot? Van der Weegen kan u op elk gewenst gebied in het proces begeleiden en/of de eventuele zorgen van u overnemen.
Indien u interesse heeft in één van deze bouwkavels of bent u benieuwd wat Van der Weegen voor u kan betekenen? Neem dan contact op met de afdeling verkoop van Van der Weegen: tel. 013-5352135.
Omgeving
Ongeacht het jaargetijde is niet meer dan een kleine rondrit voldoende om verliefd te worden op het Land van de Hilver. Een prachtig gebied net buiten Tilburg waar in de lente het jonge leven u vrolijk tegemoet komt dartelen. Waar het in de zomer gonst van bezige bijen tot zoemende Sparta-Met fietsen. Waar in de herfst uit de appelkratjes met koopwaar en het spaarpotje aan de weg de gemoedelijkheid van de kleine gemeenschap blijkt. En waar in de winter de romantiek van de potkachel en een warme kop chocomel zelfs de laatste twijfelaar doet smelten. Ontdek het landstedelijk wonen, midden in het groene Brabantse landschap met de stad op een steenworp.
Binnen vijf tot tien minuten bent u in Hilvarenbeek, Oisterwijk, Diessen of Moergestel, waar meerdere supermarkten, maar ook vele dorpsmarkten, streekwinkels en thuistelers met heerlijk verse producten te vinden zijn. Voor kinderen is er kinderopvang en zijn er verscheidene basisscholen in de regio. Ook de bus richting Tilburg of Eindhoven stopt om de hoek. Binnendoor bent u met de auto binnen een half uur in Eindhoven en Tilburg ligt zelfs op slechts tien minuten rijden. Handig voor forensen, hoewel thuiswerken in de sfeervolle en inspirerende omgeving geen straf is. Tot slot kent de streek een rijk verenigingsleven voor jong en oud op het gebied van sport, spel en creativiteit. Voor ieder wat wils dus!
Legenda
| Woonhuis | |
| Appartement | |
| Percelen |




